Modes Jabłońscy - Ślubne garnitury Koszalin

Koszule młodzieżowe SLIM FIT to linia produktów adresowana do młodych ludzi poszukujących modnych i dopasowanych form odzieży. Odbiorcami tego segmentu produktów to również wymagający mężczyźni ceniący młody wygląd w najnowszych wzorach koszul.

 

 

 

 

Koszule męskie i młodzieżowe klasyczne

Koszule męskie i młodzieżowe to linia produktów adresowana do dojrzałych mężczyzn i młodych ludzi poszukujących modnych klasycznych form odzieży. Odbiorcami tego segmentu produktów to również wymagający mężczyźni ceniący młody wygląd w najnowszych wzorach koszul.
  

 

 

Koszule wizytowe i wizytowo sportowe Koszalin

Koszule wizytowe są przeznaczone do określonego rodzaju stroju męskiego, a zarazem adresowane na określone spotkania. Na ślub zakładamy koszulę białą lub ecrue ( są w naszej ofercie) z klasycznym lub łamanym kołnierzem. Wielkość kołnierza jest uwarunkowana aktualnymi trendami w modzie. Do fraka zakładamy koszulę frakową – koszula biała ze szczypankami, czarne guziki, usztywniony przód, mankiet podwójny na spinkę. Koszula smokingowa to koszula z czarnymi guzikami ze szczypankami lub bez szczypanek, mankiet podwójny na spinkę. Dokonując zakupu koszuli powinniśmy zwrócić uwagę na jej przeznaczenie – gala, wieczorowa, ślubna, wizytowa.
Koszule wizytowo – sportowe to połączenie dobrego smaku z osobistym dobrym samopoczuciem i szacunkiem dla „otoczenia”
 

Prezentowane zdjęcia są tylko częścią naszej oferty, która jest dużo większa i podlega bieżącemu uzupełnieniu i zmianom. Jest to informacja o zakresie oferowanych kolekcji i rodzajach oferowanych produktów. Część wyrobów sprowadzamy na zamówienia lub szyjemy indywidualnie. Szczegółową ofertę, rzeczywiste fasony, rozmiary, wzory znajdziecie w Salonie.