Modes Jabłońscy - Ślubne garnitury Koszalin

Garnitur męski ze stójką

Garnitur męki ze stójką to wymarzony strój dla mężczyzn z „charakterem”. Marynarka nie wymaga zapinania (opcja).

Ceny garniturów szytych na zamówienie w Koszalinie – umowne.

W naszej kolekcji posiadamy dwa modele garniturów ze stójką. Model Bruce Lee stójka klasyczna pełna listwa z przodu marynarki i Chińczyk marynarka na jeden guzik.

Garnitury ze stójką szyjemy również na miarę dopasowując szczegóły do potrzeb klienta.

Kolekcja została stworzona jako strój ślubny, okazjonalny i wyróżniający.

Ceny garniturów z tej kolekcji od 497,00: do 1350,00 zł.

 

Smoking męski szalowy Koszalin

Smoking męski szalowy, ze 100% wełny na zamówienie.
Ceny garniturów szytych na zamówienie w Koszalinie – umowne.
Smoking – okazjonalny i wieczorowy strój męski można go wypośrodkować pomiędzy garniturem, a frakiem. Smoking jest strojem wieczorowym w komplecie z całą gama dodatków; koszula smokingowa, pas smokingowy, buty lakierki. Aby całość była dopełniona suknia partnerki to suknia wieczorowa.
Czasy i moda zmieniają nas, smoking obecnie zakłada się również jako strój ślubny Pana Młodego jak i bardzo elegancki ubiór dla ojca Panny Młodej. Tych obu mężczyzn odróżniają dodatki. Koszula, kamizelka, buty. Pan Młody zakłada kamizelkę ślubną w tonacji sukni Panny Młodej. Rodzic ma do wyboru kamizelkę wizytową w kolorach innych niż kolory zarezerwowane dla młodego. Cały strój Pana Młodego powinien wyróżniać go na tle weselnych gości. Smoking klasyczny to czarna marynarka z jedwabnymi lub atłasowymi klapami, spodnie z lampasami, biała koszula smokingowa ze szczypankami i czarnymi guzikami, atłasowy błyszczący pas smokingowy, muszka w jednolitym kolorze – pasa smokingowego. Do zachodu słońca można zakładać marynarkę białą lub ecre koniecznie z czarnymi spodniami. Szyjemy zgodnie z fantazją i na życzenie klienta „smokingi” w innych wersjach kolorystycznych, zmieniających – rozszerzających jego zastosowanie w innych porach dnia. Jako strój popołudniowo wieczorowy. Smokingi szyjemy z 100% wełny, nie gniotliwych mieszanek wełna + elana, wełna + wiskoza + jedwab+ spandex.
Ceny garniturów z tej kolekcji to 697,00 do 1497,00 zł zależne od wzoru i tkaniny.
 

 

Frak, frak angielski jaskółka, surdut Koszalin.

Frak, frak angielski jaskółka, surdut to stroje typowo okazjonalne. Ceny wyrobów szytych na zamówienie – umowne.

Surdut to przedłużana marynarka o długości ok. 5 cm powyżej zgięcia kolan. Spodnie uszyte z tkaniny jak marynarka choć niekoniecznie. Jest to strój polecany dla Pana Młodego podkreślający ten uroczysty dzień. Do kompletu aby podkreślić całość proponujemy krawaty ślubne lub kamizelkę ślubną.  Surduty szyjemy w kolorze czarnym i z tkanin ozdobnych.

Ceny garniturów z tej kolekcji to 697,00 do 1497,00 zł zależne od wzoru i tkaniny.

Frak to rodzaj marynarki, krótki przód powyżej pasa zakończony na ostro, boki marynarki nie zapinane. Tył marynarki przedłużany lekko powyżej zgięcia kolan, dół zaokrąglony. Używany dziś przy najbardziej uroczystych okazjach.  Dopełnieniem kompletu jest biała kamizelka frakowa ze spiczastym dołem tak jak marynarka. Muszka biała. Koszula frakowa to koszula z usztywnionym przodem. Buty lakierki. Fraki szyjemy na zamówienie.

Ceny garniturów z tej kolekcji to 998,00 do 1497,00 zł zależne od wzoru i tkaniny.

 

Frak angielski jaskółka

Frak dzienny popularnie zwany jaskółką, z angielska cutaway lub cut – strój obecnie bardzo popularny jako strój Pana Młodego. Tradycyjnie akceptowany .do zachodu słońca. Marynarka przodem przypominająca smoking, klapy zaokrąglone zapinane na jeden guzik, tył rozcięty, przedłużony – przypominający ogon jaskółki. Marynarki szyjemy w kolorze czarnym i stalowym. Spodnie , wskazane” sztuczkowe – tkanina szara w lekki delikatny prążek. Jaskółki szyjemy również na zamówienie na podstawie dostępnych wzorów.

Ceny garniturów z tej kolekcji to 1497,00: 1699,00 zł zależne od tkaniny, mody, promocji.

Prezentowane zdjęcia są tylko częścią naszej oferty, która jest dużo większa i podlega bieżącemu uzupełnieniu i zmianom. Jest to informacja o zakresie oferowanych kolekcji i rodzajach oferowanych produktów. Część wyrobów sprowadzamy na zamówienia lub szyjemy indywidualnie. Szczegółową ofertę, rzeczywiste fasony, rozmiary, wzory znajdziecie w Salonie.